Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

7th Süvari Birliği [ 7th Cavalry Regiment ]

VK medya

Torlak X

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
28 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba;

Biz ekip olarak uzun süredir RedM platformunda rol yapmaktayız evren ve nasıl rol yapılması ile ilişkin çoğu bilgiye sahibiz sizleri de aramızda görmek isteriz.

Ekibimiz +18 olmakla beraber rol yapmayı seven kişilerle dolu ekibimiz çok kalabalık değil ama şu an için 6 kişiyiz.
Gireceğimiz sunucularda aradığımız sadece 2 şey bulunuyor;
*At için yardım
*Police JOB geri kalanı ise oturup bizlerle rol yaparken keyif almanızdır.

Hemen daha fazla uzatmadan size ne yaptığımızı ve nasıl bir rol izlediğimizi anlatayım.

7th Süvari Birliği 1866'da Amerika Texas'ta kurulmuş atlı savaş ekibidir. Ana amacı isyan bastırmak, Kızılderili yerleşkeleriyle savaşarak bölgeleri ele geçirmek ve tehlikeli kanun kaçaklarını kanuna teslim etmektir. Bildiğiniz üzere şerifler polisler kasaba dışı devriye atamaz. Bu durumda Süvari birlikleri çağırılarak tehlikeli bölgeye devriye atılması istenir. Bu sayede avlanan vatandaşlar, yük taşıyan vatandaşlar, postacılar, oduncular rahat bir şekilde mesleklerini haydutlardan korunarak yapmaya devam edebilirler. Bildiğiniz gibi vahşi batıda en çok olan bir başka şey haydutlar ve bunlara şerifler ve polisler ksabaya gelmedikleri sürece müdahale edemiyorlar bu yüzden de süvari birliği çağırıp yardım istemektedirler. Süvariler Orduya bağlı oldukları için şeriflerden ve polislerden emir almaz ve kendi hiyerarşileri vardır. Ancak baş şerif süvari birliğine emir verebilir. Bunun nedeni rütbe üstünlüğünden değil; Şerifler kasabanın sahibi olarak kabul edildikleri için onlara emir verebilir yardım isteyebilir.

7th Süvari Birliği marşı ;
Cavalry.png


Ekibe katılmak için ; ' Torlak X#2996 discord adresine ulaşabilir ve ya Join the 'SHAKERS Discord Server! adresinden beni bulup bana ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt