Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

RedM | İş Bilgisi

VK medya

redm

RedM Türkiye
Yönetici
Yönetici
Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
6
Merhaba RedM Kullanıcıları,

Madencilik açıklaması: Haritanın dışına dağılmış birkaç maden yeri var. İlki, Annesburg'daki haritada kuzey-doğudadır. Bu iş fazladan ekipman gerektirmez, sadece görünün ve ekranınızın orta alt kısmındaki talimatları izleyin.

Ormancılık tanımı: Strawberry'nin hemen kuzeyinde, yardıma ihtiyacı olan bir ağaç kesme kampı var. Tahmin edebileceğiniz bir ton odun kesmekle görevlendirileceksiniz! Bu iş, satın alınan hiçbir ürünü gerektirmez, yalnızca görünün ve istemleri izleyin

Avcılık açıklaması: Yani kapıya ateş etmeyi seviyorsun ha? Ucuz para avlamak için iyi bir yol, sadece bir hayvanı öldürmek, onu atınıza atın ve para karşılığında bir kasapta (haritada simge) satmak. Birkaç hayvan karkasını saklamak ve biraz para kazanmak için (bugün ikiz sorduğumda vagon kimliğini girin) seçeneğini kullanabilirsiniz. Deriler redm nedeniyle atların üzerine yerleştirilemez, sadece Buffalo, ayı, timsah gibi masif postlardır. İhtiyacın olan tek şey bir silah ve biraz zaman.

Vagon teslimatları: haritanın her yerine dağılmış durumda, sizi öğeleri farklı şehirlere teslim etmekle görevlendirecek birkaç NPC var. Oldukça basit bir vagon almak ** çarpışmadan nakit almak ** ana vagon, sevgilinin güneydoğusunda, kovboy şapkasıyla belirtilen ahırların yakınında bulunabilir.

Ödül avı açıklaması: Rodos'ta ve diğer birkaç şerif departmanında, ödül sunan NPC'ler bulabilirsiniz. Kabul ederseniz, su faturasını falan ödemeyen bir adamı öldürmekle görevlendirileceksiniz. Tek ihtiyacınız olan bir silah ve iyi nişan kaçırmayın.

Çiftçilik tanımı: Muhtemelen en ödüllendirici çiftçiliktir. Bu, herhangi bir mağazadan temin edilebilecek tohumlar ve bir sulama kabı gibi birkaç öğe gerektirir. Eşyalarınızı aldıktan sonra, haritanızda işaretlenmiş birkaç plantasyondan birini gösterin. B tuşu ile envanterinize gidin ve ekim yapmak için tohumlarınıza sağ tıklayın. Bunun büyümesi 150 saniye sürecek ve eklediğiniz şeye bağlı olarak farklı miktarlarda mahsul verecektir. Rom, kaçak içki (yer bulma) yapıp veya sadece genel mağazada sattıktan sonra
 

Benzer konular

Üst Alt